deneyimo.com

Sepetiniz Şu An Boş

Alışverişinize sizin için önerdiğimiz ürünlere, aktivitelere ya da ekipmanlara göz atarak başlayabilirsiniz.
İlginizi Çekebilecek Aktiviteler
Urla'da 30 Dakikalık Atv Safari Turu
Macera ve adrenalin tutkunları eğlenceye İzmir Urla'da, Titus Feronia Doğa Sporları'nda devam ediyor! Gittikçe popülerliği artan Atv Safari turları ile althernas.com'da sen de macerayı yakala! Urla'nın muhteşem havasında, dilediğin gibi çamurlara bulana bulana kirlenmenin hazzını yaşayacağın Atv Safari turlarını kaçırma!  Şehrin yoğun ve gürültülü temposundan sıkılanları, bir türlü ilerlemeyen trafikten bunalanların aktivitesi Atv Safari turunda 30 dakika boyunca unutulmayacak anlar yaşayacaksınız. Geniş bir arazide dağ, tepe gibi zorlu yol şartlarında kullanılabilen özel Atv araçları ile yapılan turumuzda dilerseniz tek başınıza dilerseniz iki kişilk atv araçlarımızda sevdiklerinizi de bu keyfe ortak edebilirsiniz. Yan tarafta bulunan ek katılımcı seçeneğini seçerek bu benzersiz keyifte sevdiklerinizinde yanınızda olmasını sağlayın! Yeri geldiğinde çamurlara battığınız, yeri geldiğinde dağ tepe aştığınız bu zorlu maceraya katılmak için sadece 17 yaş ve üzerinde olmanız yeterli. Bu macera dolu aktivitede, Urla'nın ormanlık yollarında yangın alanlarından geçecek, kumlu arazilerde araçlarınızla hakimiyet sağlayacak, kısacası tüm yolları önünüzde diz çöktüreceksiniz.   Çamurlara bulandıkça keyfiniz daha da artacak, hafızanıza kazınacak bu eşsiz anları tekrar tekrar yaşamak isteyeceksiniz.  Yapmanız gereken tek şey mevsime uygun rahat kıyafetler giyerek sizler için özel üretilmiş Atv araçlarıyla 30 dakikanın keyfini çıkarmak! Ayrıca, dilerseniz 30 dakika ile yetinmeyip, turunuzun süresini yan tarafta bulunan ek hizmetlerden 100 TL ücret karşılığında yükseltebilirsiniz.  Atv Safari turu althernas.com'la sizi maceraya çağırıyor!
Yorum yok
150 TRY
Marmaris'te Rescue Diver Eğtimi
Rescue Diver programı, bilgi ve becerilerinizi arttırıp geliştirir. Olabilecek sorunları önceden tahmin edebilmeyi ve önlemeyi, acil durumlarda nasıl davranmamız gerektiğini gösteren programdır. Bu programı alabilmek için öncelikle AOW Diver ve EFR (İlk Yardım) sertifikalarına sahip olmanız gerekmektedir. Dalış tecrübesi edinmek ve derin suların tadını çıkarmak için çok önemli bir basamak olan Rescue Diver Programı oldukça kapsamlı ve bir dalış tutkununa dönüşeceğiniz bir eğitimi içerir. Bu Program kapsamında alacağınız Rescue Diver Sertifikası ile artık tecrübeli bir dalıcı olup sualtında derinliklerin tadını çıkarırken aynı zamanda su üstünde dalıcılara ve insanlara yardım edebilme yetkisi kazanmış olacaksınız.  Bu program kapsamında sizden istenen başlıca beceriler ve yetenekler vardır. Bunlar aşağıda belirtildiği gibidir.  • Dalıcı kurtarmak • Dalış stresi yönetimi • Dalış ilk yardımı • Acil Durum Yönetimi • Ekipman bakımı • Yorgun Dalıcı Müdahalesi • Panik Dalıcı Müdahalesi vs. Marmaris'in eşsiz derinliklerinde keyif yapmak ve bu yazı çeşit çeşit maviliğin arasında, kazanımları yüksek bir aktivite ile değerlendirmek istiyorsanız işte bu tam size göre !  NOT: Servis İçmeler Mevkii'ndeki oteller için  08.30'da başlayacak olup,           Marmaris Merkezdeki otellerden 09:00'da son kişiler alınıp tekneye geçilecektir.          Tekne 09.30'da limandan ayrılarak 15:30 - 16:00 arası tekrar karaya bağlanacaktır. 
Yorum yok
2000 TRY
Marmaris'te Open Water Diver Eğitimi & OWD Sertifikası
Open Water Diver Kursu PADI'nin (Dalış Eğitmenleri Profesyonel Birliği) ilk defa başlayacak olanlar için önerdiği eğitim kursudur. Eğitim Programı; Eğitmenler tarafından programın tüm detayları  5 akademik konu üzerinden 4 ders işlenerek anlatılırken, tutkunuzu daha da artıracak güzellikte videolarla desteklenerek adeta görsel şölen yaratır.  Eğitmenler eşliğinde yapacağınız 1 adet sığ su (havuz) çalışması ardından, kendinizi Marmaris'in eşsiz mavilerine bırakacağınız 4 adet açık deniz dalışı gerçekleştireceksiniz. Bu sayede su altı becerilerini öğrenecek ve bunları motor becerisi haline getireceksiniz. Pratik sualtı dalışlarını başarıyla tamamladığınızda PADI'den uluslararası geçerliliğe sahip SSI Open Water Diver (OWD) almaya hak kazanmış olacaksınız. Bu yaz hem maviliklerle dans etmek hem de kazanımları oldukça yüksek bir aktiviteye katılmayı istiyorsanız; althernas.com ile bir tık uzağınızda ! Seçeceğiniz bu kursun amacı ve kazanımları aşağıda belirtildiği gibidir.  Kursun Amacı: Bu kursta, Scuba malzemelerinin tanımı ve kullanımını, Bazı dalış hastalıklarını, Su basıncının dalıcıyı nasıl etkilediğini, Dalışı planlamayı ve uygulamayı, Sualtında karşılaşabileceğiniz bazı küçük problemleri nasıl çözeceğinizi, Sualtında dalış arkadaşınızla nasıl iletişim kuracağınızı gibi bilmeniz gereken tüm bilgilere sahip olmuş olacaksınız.  Bu sayede kendine güvenen ve maksimum 18 metre derinliğe kadar keyifle dalış yapabilen dalıcılar olacaksınız. Ayrıca Open Water Diver (OWD) Sertifikası Sahibi Bir Dalıcı Olarak: Dünyanın her yerinde SSI OWD sertifikası ile dalışlar yapabilecek, Bir üst seviyeye geçebilmek için özel dalış eğitimlerini almaya hak kazanacaksınız. (Gece dalışı, Derin dalış, Nitrox Dalışı, Sualtı Fotoğrafçılığı) Uzmanlık dalış eğitimlerinden 4 tanesini alarak ve 24 dalış tamamladıklarında Advenced Open Water Diver (AOWD) sertifikasına da sahip olabilirsiniz.    NOT: İçmeler Mevkii servis 08.30'da hareket edecek,          Marmaris Merkez ise 09:00'da servis hareket ederek tekneye geçilecektir. 
Yorum yok
1950 TRY
Marmaris'te CMAS 3 Yıldız Sualtı Dalış Eğitimi
İki yıldız dalıcı sertifikasına sahip olduktan sonra gerçekleştirmiş olduğunuz çok sayıdaki dalış sizleri artık birer dalış lideri olmaya bir adım daha yaklaştıracak niteliktedir. Profesyonelliğe giden bu yolda CMAS 3 Yıldız Eğitimi ile sizleri birer dalış lideri yapmayı hedefliyoruz. Belge Yeterliliği: 3 Yıldız daha değişik düzeylerdeki dalıcılara önderlik yapabilecek beceride olan dalıcılardır. En çok 30 metreye kadar dalabilir ancak eğitim amaçlı dalışlar için 42 metreye kadar eğitmen nezaretinde dalış yapabilir. Gece dalışı yapabilir. CMAS 3 Yıldız Eğitimi'ne kayıtlanacak kişilerin teorik ve pratik bilgilerinde yön bulma bilgilerinin gelişmiş olması, bir dalışı organize edebilirlik seviyesinin yüksek olması ve yönetme yetkisini etkin bir şekilde kullanmayı biliyor olması gerekmektedir.  3 Yıldız Sertifikası olan dalıcılar CMAS federasyonu tarafından açılan ve yönetilen kurs programlarına katıldıkları takdirde; Türkiye sınırları içerisinde dalışlara liderlik edebilir, eğitmenlik kurs programlarına katıldığı takdirde ise dalış gruplarında eğitmen olabilir.  CMAS 3 Yıldız Sualtı Dalış Programı teorik ve pratik bilgileri aşağıda belirtildiği gibidir.  Dalış alanında profesyonelleşmek artık althernas.com ile bir tık uzağınızda ! TEORİK EĞİTİM PROGRAMI Giriş Küçük Tekne Kullanımı Sualtı Navigasyonu Arama Kurtarma Kompresör Kullanımı Problem Yönetimi Grup Dalış Organizasyonu Fizik Fizyoloji Genel Tekrarı Dalış Malzemeleri Genel Tekrarı PRATİK EĞİTİM PROGRAMI Kurtarma ve İlk yardım Küçük Tekne Kullanımı  Sualtı Navigasyonu Derin Dalış Kompresör Kullanımı Sualtı Arama Kurtarma Dalış Liderliği NOT: İçmeler Mevkii servis 08.30'dur.          Marmaris Merkez 09:00 olarak belirlenmiştir. 
Yorum yok
2000 TRY
Marmaris'te Su altı Deneme Dalışı
Hayatınızda sualtı dalışını hiç denemediniz mi? O halde Marmaris'in derin suları althernas.com'da sizleri bekliyor!  Sualtı dünyasına inmenin gerçekten kolay, güvenli ve bir o kadar da eğlenceli olduğunu görmek istiyorsanız Sualtı Deneme Dalışı aktivitesi tam size göre! Sualtına birlikte iniş yapacağınız eğitmeninizle birlikte dilediğiniz kadar nefes almak, yerçekiminden kurtulup özgürce mavi sularda dans etmek ve Marmaris'in mavi bayraklı berrak denizini keşfetmek sizin elinizde… Profesyonel eğitmenlerimiz eşliğinde 5 metreye yapılan bu dalışta 2 kez dalış yapacaksınız ve tüm kontrolü eğitmeniniz sağlayacak. Size sadece kendinizi engin maviliklere bırakmak ve yeni bir dünyayı keşfetmek kalacak. Yine eğitmenlerimiz tarafından sizlere teknede verilecek dalış brifinginden ve size uygun dalış malzemelerinin seçiminin ardından, eğitmenlerimiz eşliğinde kendinizi mavinin her tonuna şahit olabileceğiniz enginlere bırakarak dalışınızı gerçekleştireceksiniz. Karadan tekne ile alınma saatleri, mevkiler ve tekrar karaya bağlanma saatleri aşağıda belirtildiği gibidir. Althernas.com'la dalış keyfi yapmaya hazır mısınız? Macera sualtında, macerayı yakala!  NOT: İçmeler Mevkinden servis 08.30'da, Marmaris Merkez'den saat 09:00'da servisimiz hareket edecektir.  Tekne 09:30'da limandan ayrılacak ve 16:00 limana dönüş sağlanmış olacaktır.         
5.0
140 TRY