Hakkımızda
about

“İleri gitmeye devam edeceğiz,
yeni kapılar açacağız, yeni şeyler yapacağız; çünkü bizler meraklıyız ve merakımız bizi yeni yollara götürüyor.”

Walt Disney.

Merhaba!

Rahat koltuğunuzda, televizyonun karşısında oturuyor, sevdiğiniz programı izliyorsunuz. Ama aklınız ve ruhunuz bambaşka bir yerde: Dünyanın en ünlü yamaç paraşütü lokasyonlarından Babadağ’da kendinizi yamaçtan aşağıya bırakmak, yüzünüzde rüzgarı hissederek yerçekimine meydan okumak, denizin üzerinde süzülmek, eşsiz bir manzaranın tadını çıkarmak istediğinizi biliyoruz!

deneyimo.com bu fikirlerden doğdu ve tam da bu hayalinizi gerçekleştirmek için hayata geçti!

Mutlaka yapmak istedikleriniz listenize bir tik daha atmanızı engelleyen tüm şüpheleriniz son buluyor. Katılmak istediğiniz aktivite için en özel lokasyonlar ve aktivite merkezleri, ödeme ya da alacağınız hizmetler artık deneyimo.com güvencesi altında. 

Macera tutkunlarını aktivite merkezleri ile buluşturmak için yola çıkan deneyimo.com, aktivite ve lokasyon ağını her geçen gün genişletiyor.

deneyimo.comyalnızca;

  • Güvenlik konusunda titiz,
  • Dünyanın en kaliteli ekipmanlarını alanında uzman ve tecrübeli ekipleri ile birleştirmiş,
  • Alanları ile ilgili tüm lisans ve sertifikalara sahip, profesyonel aktivite merkezleri ile çalışır.

Mesafelerin her gün daha da kısaldığı bir zamanda, dünyanın neresinde olursanız olun, maceraya atılmak, içinizdeki maceracı ruhu doyurmak artık çok kolay;

  • Katılmak istediğiniz aktiviteye karar verin,
  • Dilediğiniz lokasyonu ve aktivite merkezini seçin,
  • Ve katılmak istediğiniz macera aktivitesi için yalnızca seçtiğiniz tarihin gelmesini bekleyin. 

Adrenalin ve heyecana daha kolay ve güvenilir bir biçimde ulaşabilmeniz üzerine kurulu olan deneyimo.com, macerayla aranızdaki mesafeleri ortadan kaldırıyor. Sizlere ise yalnızca hayatın yepyeni renklerini keşfetmek ve macerayı yakalamak kalıyor!